قوانین و شرایط خرید

کاربر و مشتری گرامی، خرید از فروشگاه اینترنتی مبلیکا و سفارش کالا در این وب سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می شود:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مبلیکا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می شود. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوط می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین ومقررات جمهوری اسلامی است.
 2. کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 3. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود مشتری خواهد بود.
 4. از نظر حقوقی در معاملات، فروشگاه اینترنتی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می گردد.
 5. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی درج نموده است.
 6. فروشگاه اینترنتی به هنگام تائید سفارش کالا،مشخصات کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
 7. در صورتیکه فروشنده بنا به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ هزینه ای قرارداد را فسخ نماید.
 8. کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای این سایت متعلق به فروشگاه مبلیکا بوده و یا تحت قوانین کپی رایت بین المللی و داخلی برای سرویس دهنده های طرف قرارداد فروشگاه مبلیکا، برای مالک آن محتوا محفوظ است.
 9. تمامی کالا ها و محصولات فروخته شده توسط سایت قبل از تحویل به مشتری و یا ارسال توسط کارمندان مربوطه بررسی شده و از صحت کامل آن اطمینان حاصل می شود بنابراین مرجوع محصولات فروخته شده که دارای مشکلاتی مانند شکستگی و دیگر موارد فیزیکی و یا مشکلات ایجاد شده که مربوط به استفاده نادرست کاربر می شود عملا امکان پذیر نمی باشد و سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 10. طبق ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک خریدار به مدت ۷ روز کاری حق بازگردانی کالا را خواهد داشت و فروشگاه موظف است طبق این ماده کالای مرجوع شده را بدون هیچ گونه جریمه ای دریافت و وجه پرداخت شده را عینا تحویل مشتری نماید. در صورتی که مشتری در زمان گفته شده اقدام به مرجوع کالا کند تنها هزینه ارسال مرسوله و هزینه های حمل و نقل بر عهده خریدار خواهد بود.
 11. لازم به ذکر است این ماده در خصوص کالاهای نو و پلمپ شده توسط خریدار قابل اجرا می باشد.
 12. اگر کالا دارای ایراد باشد در صورتی که تا قبل از ۲۴ ساعت پس از دریافت به فروشگاه مبلیکا اطلاع داده شود با تایید کارشناس فنی مبلیکا، تعویض کالا صورت می پذیرد. در صورت بروز مشکل فنی در روزهای تعطیل، خریدار موظف به ارسال ایمیل بابت خرابی دستگاه و کالای خریداری شده می باشد و در صورتی که اعلام خرابی پس از ۲۴ ساعت از تحویل اتفاق بیفتد برای فروشگاه مبلیکا سندیت ندارد و مشتری موظف به مراجعه به دفتر کاری مبلیکا می باشد.
 13. اگر کالا در مدت ۲۴ ساعت از زمان دریافت آن دچار نقص فنی شود و فروشگاه مبلیکا با تایید کارشناس فنی خود آن را پس بگیرد، در صورتیکه مشابه آن کالا در انبار نباشد وجه پرداختی بطور کامل ظرف ۴۸ ساعت کاری عودت داده خواهد شد.
 14. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت ظاهری کالا ابراز می نماید.
 15.  در صورت بروز هرگونه مشکل در کالای خریداری شده پس از ۲۴ ساعت، مشتریان موظف به مراجعه به شرکت گارانتی کننده کالا می باشند. با خرید از فروشگاه مبلیکا، در صورت بروز اشکال مشتریان در اولویت لیست مراجعه کنندگان خدمات پس از فروش قرار می گیرند و در صورت بروز هرگونه مشکل در سرویس دهی شرکت، می توانند با مرکز تماس مبلیکا تماس حاصل کرده و گروه مبلیکا مشکل آنها را پیگیری می نماید.
 16. تمامی شرایط و خدمات بر مبنای آخرین سیاست های این سایت می باشد و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار سایت مندرج می گردد.
 17. سفارشات ارسال شده توسط مشتریان تا زمانی که پرداخت مبلغ آنها صورت نگرفته است قطعی نیست و امکان تغییر قیمت با توجه به عدم پرداخت در زمان ثبت سفارش به دلایل مختلف وجود دارد.