درباره ما

مبلیکا با توجه به حضور بیش از سه دهه تجربه و فعالیت مدیران خود در عرصه طراحی، چیدمان و تولید انواع صندلی های اداری و آمفی تئاتر و همچنین بواسطه تولید و عرضه محصولات با کیفیت و پشتیبانی مطلوب توسط نمایندگان فروش خود در سراسر کشور در نظر دارد حضور موثرتری در فضای مجازی در راستای ارتقا رضایت خاطر و اعتماد مشتریان خود داشته باشد. لذا برای برآورده کردن این هدف مهم اقدام به راه اندازی سرویس مبلیکا برای ارتباط بدون واسطه با مصرف کننده نموده است.

مبلیکا سرویس متمایزی در صنعت مبلمان اداری و خانگی محسوب می شود که هدف آن فروش ارزان و با کیفیت مبلمان اداری از طریق ارتباط مستقیم با تولیدکننده­ ها می باشد. این مجموعه در نظر دارد تا یک زنجیره تامین بدون واسطه بین خود و مشتری نهایی بوجود آورد. امید است شما کاربران عزیز با اعتماد خود ما را در راستای برآورده کردن این هدف مهم یاری نمایید.

همچنین گروه صنعتی کاوه بعنوان تامین کننده اصلی مبلیکا با بهره­ مندی از نیروی کار متخصص، ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و ذوق و هنر ایرانی عزم راسخ و صادقانه خود را معطوف بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات  و خدمات نموده تا موجبات رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان خود را فراهم آورد.

مدیر و صاحب امتیاز سایت:مجموعه صنعتی کاوه