دانستنی های مبلمان

برای خرید صندلی نیلپر به کجا رجوع کنیم؟

برای خرید صندلی نیلپر به کجا رجوع کنیم؟

فعاليت های نيلپر با ورود رايانه به صورت گسترده و به تبع، تجهيزات آن از جمله صندلي ويژه رايانه در سال ۱۳۷۱ آغاز شدند. بازار درحال گسترش رايانه، تواناييهاي فني از جمله قالب سازي و شم اقتصادي، بنيانگذار نيلپر را بر آن داشت تا به سمت توليد اين نوع صندلي گام بردارد. فعاليت توليدي نيلپر با ساخت و مونتاژ قطعات صندلي در زيرزمين يك نمايشگاه با مساحت حدود ۱۲۰ متر مربع، در خيابان فلسطين شکل گرفت. اين فرآيند، يعني از زماني كه صندلي نمونه خريداري شد تا آغاز توليد ۲ سال (۱۳۷۱-۱۳۷۳) به طول انجاميد. در سال ۱۳۷۳ شركت نيلپر به صورت رسمي به ثبت رسيد.

ابر و اسفنج

در کلیه مبلمانها چه اداری چه خانگی و کلیه صندلی ها ابر یا همان اسفنج استفاده می گردد که یکی از ارکان مهم و ثابت تمامی مبلمان ها است. به این دلیل که نبود آن باعث سختی محل نشیمن می شود. حال می بایست در تولید از چه نوع اسفنجی استفاده کرد که بتوان هم نرمی و هم دوام را به دست اورد.

آبکاری

به فرایند براق سازی فلز ابکاری گفته می شود. ابکاری نیز شامل چند بخش می باشد. مقصود ما مدل نیکل کروم است. در این فرایند نوع فلزاتی که می بایست مورد براق سازی قرار گیرند بسیار مهم است از این رو در صورت استفاده از فلزات ارزان قیمت به خوبی اب گیری نخواهند شد و پس از مدت زمان کوتاهی نیکل و کرومی که سطح روی فلز را فرا گرفته است کنده شده و شکل ظاهری نازیبایی به خود می گیرد.

شرکتهای معتبر همیشه برای مطلوب بودن کیفیت محصولات خود از متریال با کیفیت و دوام بالا استفاده می نمایند که این کار خود موجب اختلاف قیمت محصول با محصول مشابه متفرقه می شود.